Výsledky

Díky pravidelnému cvičení na přístrojích se mi podařilo dosáhnout neuvěřitelných výsledků. Abyste viděli celou moji cestu, připravila jsem pro Vás eBook s názvem Zeptej se mě JAK? Stáhnout si ho můžete zcela zdarma.

Cesta, kterou jsem se vydala, nebyla jednoduchá, protože jsem musela vyhrát boj sama se sebou. Musela jsem si osvojit užitečné návyky, které mi v konečném důsledku pomohly. Také jsem na cestě za mým hezčím “já” několikrát šlápla vedle a tím jsem se připravila o čas i peníze. 

Vy, milé dámy, se můžete z mých chyb poučit a dosáhnout tak skvělých výsledků rychleji a levněji. Garantuji vám, že pokud to zkusíte, dostaví se změny nejen navenek, ale takhle proměna udělá zázraky i s vaším sebevědomím a sebeúctou, což se výrazně projeví na vaší celkové spokojenosti se životem. 

Přeji pěkné čtení! Vaše Alena Strouhalová

Alena Strouhalová - Zeptej se mě JAK_titul


Milé dámy,

jsem doslova nadšená, že vás můj příběh tolik inspiroval. Tolik pozitivních ohlasů jsem nečekala. Zavalily jste mě mnoha otázkami, co konkrétně jsem jedla, na čem jsem cvičila, apod.

Svůj příběh jsem nechtěla pojmout komerčně, proto jsem se vyhýbala konkrétním označením jak lidí, tak přístrojů, produktů, apod.

Protože se často ptáte na podobné věci, připravila jsem pro vás soupis těch nejčastějších otázek a odpovědi na ně. Pokud byste si přály vědět další podrobnější informace, napište mi nebo zavolejte.

Přeji pěkné čtení a děkuji za ohlasy!  Vaše Alena Strouhalová

Alena Strouhalová - Zeptej se mě JAK Otázky a odpovědi


 

Moje foto před rozhodnutím něco se sebou udělat a foto po nějakém čase. Dámy, každá to může dokázat! Jak? Zeptejte se mně, ráda Vám pomůžu…

výsledky cvičení

Zásady ochrany osobních údajů
>