BodyStyling

Počítačem řízený svalový myostimulátor

bodystyling svalový stimulátor

Bodystyling – svalový stimulátor jeden z nejmodernějších přístrojů pro FORMOVÁNÍ POSTAVY = velmi efektivní způsob pasivního cvičení.

Bodystyling je počítačově řízený svalový stimulátor pro cvičení, speciálně sestrojený k posilování, zvýšení sportovní výkonnosti, formování postavy a disponuje také anticelulitidním programem. Úspěšně ho používají kliniky, fyzioterapeuté i sportovní lékaři . Počítačem řízené programy Vám pomohou s úspěchem omezit nadváhu, celulitidu, posílit ochablé svalstvo a zamezit poruchám krevního oběhu.

Bodystyling je přesná napodobenina lidské nervové soustavy ( přístroj = mozek, který vysílá elektrické signály, kabely = nervy, které přenáší signál do svalů, speciální elektrody = stimulace daných svalových partií podle přání a intenzity). Vždy když má přírodní systém – naše tělo – nějaký deficit, pomůže Bodystyling. Jde přece o pasivní sport a je pochopitelné, že nehraje roli, zda se při pohybu namáháme a dřeme vědomě nebo zda využijeme stimulačního procesu, aby bez námahy pohyboval svaly za nás. Tento opravdu jedinečný přístroj garantuje jednoduchou a bezbolestnou aplikaci a hlavně, skvělé výsledky.

K čemu přístroj BODYSTYLING slouží?

  • TVORBA SVALŮ
  • ODBOURÁNÍ TUKŮ
  • PROKRVENÍ POKOŽKY – CELULITIDA – ODVODNĚNÍ
  • ZLEPŠENÍ FUNKCE IMUNITNÍHO SYSTÉMU
  • TRÁVENÍ
  • VYLEPŠENÍ PSYCHIKY

Doba cvičení: 60 minut
Více informací o bodystylingu najdete na stránkách našeho wellness studia Allness ZDE

Cena: 1×45 min. 250,- , 10×45 min. 1800,- Kč,  každá další  1500,- Kč.

Zakoupená permanentka má platnost 3 měsíce!!

Objednejte se na tel. 774227735 na zkušební cvičení ZDARMA!!

 

  • Na cvičení v bodystylingu je nutno dostavit se včas. V případě zpoždění bude lekce o daný uplynulý čas zkrácena.
  • V den předpokládaného uskutečnění lekce se lze odhlásit pouze telefonicky, nejpozději 3 hodin předem . V případě, že se na lekci nedostavíte nebo se neomluvíte s dostatečným předstihem, bude Vám účtován storno poplatek v plné výši ceny rezervované lekce dle platného ceníku, popř. Vám bude z permanentky odepsán vstup, jakoby byla lekce uskutečněna!!

Zásady ochrany osobních údajů
>