Body-Space

Body-space VacuTherm Prestige rotoped vleže

 

Body-space je speciální rotoped, na kterém šlapete vleže na zádech a přitom na vás působí podtlak, který stimuluje lymfatický systém, a zároveň také IR záření, které podporuje hloubkové prohřátí partií.

Tato speciální kombinace výrazně zvyšuje účinek cvičení a díky tomu dosáhnete požadovaných výsledků snadněji a v kratším čase.

body-space

Body-space vám nabídne dosud nedostupné možnosti snížit celulitidu, nadměrnou hmotnost, úbytky centimetru v postižených partiích (boky, břicho, hýždě, stehna) a celkové zlepšení vzhledu. Díky šlapání vleže je tento přístroj vhodný i pro ty, kteří na klasickém rotopedu nemohou z různých důvodů cvičit. Při cvičení nepřetěžujete páteř a bederní svalstvo a přitom účinně posilujete spodní partie těla. Díky zvýšené účinnosti je body-space vhodný i pro lidi se špatnou fyzickou kondicí. Správné držení těla během cvičení navíc posiluje břišní svaly, páteř, takže zeštíhluje pas.

Velmi vhodné pro ty, kterým “stagnuje” lymfa v dolních končetinách, protože pohyb je prováděn ve fyziologicky výborné pozici pro odtok lymfy z dolních končetin. Body-space je také vhodná sportovní aktivita nezatěžující klouby.

Doba cvičení: 30 minut

Doporučujeme:

  • cvičit 2x za týden, ideálně 20 a více cvičení. Velmi dobré je kombinovat body-space s našimi dalšími přístroji, Bodystylingem a Lymfovenem

Jak probíhá cvičení v Body-Space?

V Body-Space absolvujete 30-ti minutový trénink formou střídání svižné  a plynulé jízdy.

Problémové partie (boky, břicho, hýždě, stehna) se při tréninku nachází v podtlakové komoře, která je utěsněná neoprenovou sukýnkou. V této komoře vzniká vakuum, které vytváří nízký atmosférický podtlak. Tímto procesem dochází k aktivnímu prokrvení problémových partií, k rychlému spalování tuků a pozitivně působí proti pomerančové kůži (celulitidě). Střídavým podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkožní vrstvě, kam odvádí tuk z tukových buněk ke svalům a kde je možné tuk rychle a účinně spálit. Podtlakem se při cvičení také rozšiřují cévy, dochází k aktivaci lymfatického systému a tím dosáhnete rychlejšího odplavování toxických látek z těla ven. V další fázi cvičení dochází ke úbytku nadbytečných kalorií, tvarování postavy, zlepšení fyzické kondice a tím i zvýšení sebevědomí.

Při tréninku je velmi důležitá optimální tepová frekvence (OTF), kterou je nezbytné po celou dobu cvičení sledovat na monitoru a udržovat ji, aby tato aktivita měla smysl a dosáhlo se maximálních výsledků. Při této frekvenci jsou energetické potřeby organismu kryty z 80% tuky a jen z 20% cukry. Také je dobré setrvávat v tzv. “aerobním režimu”, kdy intenzita pohybu činí 40-70 % z OTF, která se mění s věkem a určí se podle jednoduchého vzorce: OTF = 0,65 x 220 – věk zákazníka.

Vedle zobrazované TF vidí uživatel i spálené kalorie a počet ujetých kilometrů. Na ovládacím panelu si uživatel reguluje zátěž a podtlak. Body-space doporučujeme využívat ženám od 15 let.

Cena: 1x 30 min. 180,- Kč,  10x 30 min. 1200,-, každá další 10×30 min. 1000,- Kč !! Objednejte se na tel. 774227735 na zkušební cvičení ZDARMA!!

Zakoupená permanentka má platnost 3 měsíce!!

CO SEBOU?  Sportovní oblečení, ručník, cvičky nebo botasky. 

  • Na cvičení v Body space je nutno dostavit se včas. V případě zpoždění bude lekce o daný uplynulý čas zkrácena.
  • V den předpokládaného uskutečnění lekce se lze odhlásit pouze telefonicky, nejpozději 3 hodin předem . V případě, že se na lekci nedostavíte nebo se neomluvíte s dostatečným předstihem, bude Vám účtován storno poplatek v plné výši ceny rezervované lekce dle platného ceníku, popř. Vám bude z permanentky odepsán vstup, jakoby byla lekce uskutečněna!!

 

 

 

 

 

Zásady ochrany osobních údajů
>